ENGLISH

REZERVASYON
Rezervasyon:

0 258 404 01 29
TEDAVİLER
 
TERMAL TEDAVİ
 
Bahçemizdeki ana kaynağından "55" derece çıkan Karahayıt'ın kendine has kırmızı, şifalı termal suyu, dinlenme havuzunda bekletidikten sonra, 1.30 m. derinliğindeki termal havuza veriliyor.

Kaplıca kür misafirimiz kış döneminde, Pazartesi - Çarşamba ve Cuma günleri, yaz döneminde ise Pazartesi - Çarşamba ve Perşembe günleri doktor kontrolünden geçer. Termal sudan faydalanmasını engelleyecek herhangi bir rahatsızlığı yoksa doktor ve fizyoterapist tarafından rahatsızlığına ve kalış süresine uygun bir tedavi protokolü teklif edilir.

Şifalı sulardan termal havuz, kaplıca hamamı, aile banyosu ya da 24 saat boyunca odalarınızdan yararlanabilirsiniz.

 
BANYO KÜRÜ

• Romatizmal hastalıklar

• Kemik erimesi

• Siyatik, bel-boyun fıtığı, kireçlenme

• Dolaşım sistemi hastalıkları

• Nörolojik rehabilitasyon gerektiren hastalıklar

• Ameliyat sonrası tutukluk ve sertliklerin giderilmesi

• Mide ve yemek borusu rahatsızlıkları hastalıkları

• Kemik erimesinde kalsiyum tamamlayıcı tedavisi

• Kadın hastalıkları

• Stres ve strese bağlı tüm hastalıkların rehabilitasyonu

• Uykusuzluk ve yorgunluklar

• Saç, tırnak ve derideki hücrelerin canlanması

• Üriner sistem taşları
 
FİZİK TEDAVİ
 
Doktorumuz, masör ve masözlerimizle hastalığınıza şifa bulacak, ruhunuzu yenileyecek, dinçleşecek, hayatın stresinden arınacaksınız.

Pamukkale bölgesinde, Fizik Tedavi Uzmanı ile çalışan tek tesis...

 
MASAJ
Fizik tedavide önemli yeri olan masaj, kan dolaşımını hızlandırır, spazm çözerek gevşeme sağlar, ağrıları giderir. Sakinleştirici ve yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Zaman ve strese karşı cildin diriliği ve esnekliğini korumasına yardım eder.
ÇAMUR BANYOSU
Bahçemizdeki özel çamur havuzunda termal suyumuzdan steril bir ortamda elde ettiğimiz çamur, vücudun gerekli bölgelerine uzmanlar tarafından uygulanır. Eklem ağrılarını azaltır, romatizmal hastalıklarda, kireçlenme ve selülit tedavisinde etkilidir.
SICAK / SOĞUK TERAPİ
Vücudun tamamına ya da bir kısmına bölgesel olarak uygulanır. Rahatsızlık belirlendikten sonra hangi terapinin uygun olduğu tespit edilir. Bu terapi türü yüksek ve düşük tansiyon, hazımsızlık, uykusuzluk, düzensiz uyku ve kadın hastalıklarına olumlu sonuç vermektedir.
GÜZELLİK MERKEZİ
Güzellik merkezimizde her türlü cilt tipine , vücudun her bölümüne uygun bakım yapılır. Rahatlayın ve kendinizi estetisyenimizin sihirli parmaklarına bırakın.
KAPLICA HAMAMI
Hamam: Antik Roma'dan gelen hamam Anadolu'da çok eskilere dayanan bir gelenektir. Günümüzün modern ''kaplıca-kür'' kavramlarının temelinde ''Hamam'' yatar.
SU ALTI MASAJI
Termal tedavide kullanılan en modern ve en etkili yöntemlerden biridir. Kan dolaşımını düzenler ve hızlandırır, kasları dinlendirir, romatizmal hastalıklar ve stres tedavisinde çok etkilidir. Vücuda muazzam bir dinamizm kazandırır.
FİZYO & ELEKTROTERAPİ
Termal Tedavi Sağlık departmanımızda; Ultrasound (kesikli vedüz), parafin, galvanizasyon, iyonteferans, enterferans, vakum, TENS, Hot-cold pack, exporantial akım, lumbal ve cervical traksiyon tedavileri uygulanmaktadır.
PARAFİN
Hassas ve kuru ciltler için önerilir. Cildi berrak ve ipeksi kılar.Yaşlanmayı geciktirir.


 
Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Çerezleri sadece trafiği analiz etmek için kullanırız.    Daha Fazla Bilgi   |   Kabul Et ve Gizle
 
E - BÜLTEN
 
Kampanyalar, özel indirimler ve haber bültenlerini almak için e-bültene kayıt
olabilirsiniz. Kaydolarak gizlilik politikamızı kabul etmiş olursunuz, ancak istediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz.


  veya  

Paylaşmış olduğum bilgilerin Herakles Termal Otel güvencesinde, incelediğim ve kabul ettiğim Gizlilik Politikası'na , Genel Aydınlatma Metni'ne ve yasalara uygun şekilde saklanarak işlenmesini, paylaşılmasını ve kullanım amacına bağlı olarak aktarılmasını kabul edip onaylıyorum.

Kişisel veri paylaşımı ve iletişim izni 'ni okuduğumu ve Herakles Termal Otel'in verdiğim iletişim bilgilerim üzerinden tarafıma satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini onaylıyorum.